+90 212 597 92 92
now

Blog

Hacımaşlı da Satılık Arsa

Hacımaşlı da Satılık Arsa, Hacımaşlı kanal İstabul projesine en yakın mahallemizdir , ve yatırımın en çok yapıldığı bölgedir. Hacımaşlı Köy Olarak bilinen nezih sakin bir yerleşime sahiptir.

Admin
29-Jun-2018

Taşolukta Satılık Arsa

Taşolukta Satılık Arsa , Arnavutköy ilçemize bağlı olan taşoluk beldemiz gerek üçüncü hava alanına gerek kanal istanbu projesine yakın olmasıyla ve yerleşim olarak nezih bir eskiden ilçe şimdi ise bir beldemizdir.

Admin
25-Jun-2018

Sazlıbosnada satılık arsa

Sazlıbosnada satılık arsa , Gerek konumu gerek kanal istanbul projesine en yakın köy olması nedenirle önemli bir yerdir.

Admin
19-Jun-2018

Çatalcada Satılık Arsa

Çatalca ilçemizde satılık arsa , satılık tarla , satılık ev , satılık çiflik ne aranıyor ise her türlü gayrimenkullerinizi alıp satabiliyoruz.

Admin
23-Jun-2018

Arnavutköyde kelepir daire

Arnavutköyde kelepir daire bulmak eskiye nazaran artık daha kolay hale gelmiştir.yada arnavutköyde kelepir arsa gibi seçeneklerde mevcuttur.

Admin
04-Jun-2018

Arnavutköyde Kelepir Arsa

Arnavutköyde Sahibinden Satılık Arsa bulmak hem mümkün hemde kazançlı bir kar yoludur. Kısa vadede kar elde etmenin en büyük yatırımı bu bölgede Yani arnavutköyde Arsa , Tarla yada Bir Daire Almaktır.

Admin
02-Jun-2018

Arnavutköyde Ucuz Arsa

Aranvutköy'de ucuz arsa bulmak hem mümkün hemde nereden alınır ise ne kadar zamanda kar elde ebilebilir bunun için bizler ile iletişim kurmanız yeterli olacaktır.

Admin
02-Jun-2018

Arnavutköyde yatırım

Arnavutköyde yatırım önemlidir. Sadece ilçe sınırları içerisindeki projeler bir sebeptir aslında , Bu nedele yatırımcıların sürekli bahsini ettiği yer haline gelmiş ve göze batmış , adından söz ettitmeye başlamıştır.

Admin
28-May-2018

Kanal İstanbul

Kanal İstanbul projesinin Arnavutköy İlçesindeki konumu , Sizde gelin bu yeni şehirde kendinize bir yer edinin ve geleceğe yeni şehirde merhaba diyin. Kanal istanbul manzarasına sahip bir yatırım yapın

Admin
28-May-2018